Archive for the ‘Detail hry’ Category

The Treasured Medallion

Sobota, Únor 28th, 2009

Rozsáhlá freeware adventura s napínavým příběhem. V současné chvíli v betatestování, vyjít by měla již velmi brzy…

(Celý příspěvek…)

Pat a Mat

Pátek, Únor 20th, 2009
Pat a Mat (1)

Hra Pat a Mat poprvé představuje hráčům postavičky Pata a Mata, dobře známé z populárního loutkového televizního seriálu “A je to…”

(Celý příspěvek…)

Sam: The Pirate Monkey

Pátek, Leden 4th, 2008

Hlavním námětem této spíše kratší adventury je dobrodružná výprava jedné malé tvrdohlavé opičky, která si chce splnit svůj životní sen a stát se obávaným pirátem. Jde o jednu z mnoha herních variací slavné adventurní série Monkey Island, tentokrát však s roztomilou opičkou v hlavní roli.

(Celý příspěvek…)

Ben Jordan: Paranormal Investigator Case 1 - In Search of the Skunk Ape

Středa, Září 12th, 2007

Hned první část této detektivní série představuje velmi kvalitní freewarovou adventuru, která se dočkala již několika dalších pokračování. Tato sice poměrně krátká, ale čtivými dialogy nabitá, zajímavá a napínavá hra nás seznamuje s novopečeným soukromým detektivem Ben Jordanem, který odjíždí řešit na Floridu svůj první velký případ - záhadu vraždící smradlavé opice.

(Celý příspěvek…)

The Easter Bunny’s Splendiferous Adventure

Středa, Září 12th, 2007

Spíše krátkou satirickou hříčkou než opravdovou adventurou je toto “velkolepé” dobrodružství velikonočního zajíčka. Jde o autorskou prvotinu Francisco Gonzalese, který hru vytvořil během necelých dvou hodin a již předem v přiloženém textovém souboru všechny potenciální hráče upozorňuje na obezřetnost při hraní, neboť by tato adventura mohla klidně i někoho urazit.

(Celý příspěvek…)